| 
  • If you are citizen of an European Union member nation, you may not use this service unless you are at least 16 years old.

  • Finally, you can manage your Google Docs, uploads, and email attachments (plus Dropbox and Slack files) in one convenient place. Claim a free account, and in less than 2 minutes, Dokkio (from the makers of PBworks) can automatically organize your content for you.

View
 

Breda

Page history last edited by Daniëlle Geenen 9 years ago

Woensdag 6 juni Stand-up Kenniscarrousel 2

Tijd: 19.00-21.00

Locatie: Innofun, Stadionstraat 20, Breda

Route en Parkeren: Er is mogelijkheid om te parkeren op parkeerplaats - meer info

Contact Organisatie: Marcel Kesselring


Programma: 

 

18.30-19.00 Inloop

19.00-19.10 Opening Waarom Lente in het Onderwijs?

19.10-19.35 Gijs Palsrok   

19.35-20.00 Ralph van der Stroom

20.00-20.10 Pauze - mogelijkheid kleine rondleiding eLab

20.10-20.35 Erwin Klaasse “Zonder Account”

20.35-21.00 Tessa van Zadelhoff

21.00-21.30 Afsluitende borrel en mogelijkheid kleine rondleiding eLab

 

hashtag #onderwijzigers

 

Vergeet niet in te checken in het eLab op Foursquare ;-)

 

LAAT JE INSPIREREN! KOM OOK NAAR DE STANDUP KENNISCARROUSEL IN BREDA! 

 

Ja! Ik kom!

Voeg je naam, naam school en type school toe aan de lijst. 

Om wijzigingen op deze wikipagina te kunnen maken, moet je even een pbwiki-account aanmaken. Dat wordt je gevraagd te doen als je bovenaan de pagina op de Edit-knop klikt. Alleen je naam, school en e-mailadres zijn voldoende.

Heb je een Twitter-account? Zet de link dan even achter je naam en volg zelf @onderwijslente.

 

KOSTEN: De kenniscarrousel is GRATIS!

 

Deelnemers (max 45 personen!)

NOTE: Leerkrachten hebben voorrang!! De kenniscarrousel is VAN leerkrachten VOOR Leerkrachten!

 

  1. Leendert-Jan van Splunter, Openbare Montessoribasisschool Oegstgeest, PO (Montessori), @eljee59 / @eljee_omi
  2. Michel Boer, Theo Thijssenschool Waddinxveen, PO, @michelboer / @theothijssen 
  3. Marita Teunisse De Spreekhoorn SO Cluster  2 @marita2308 
  4. Pauline Maas, Mariendael VSO Arnhem @4pip
  5. Karin Winters, KPN Consulting en Lente in het onderwijs, @karinwinters.nl
  6. Paul Laaper, ROC Midden Nederland, @sienjaal
  7. Bernolf Kramer, Fontys PABO Tilburg, HBO, @bernolf  
  8. Rob Koks, OBS De Toermalijn Bavel, PO, @iRyls
  9. Angelique Brekelmans, Onderwijs het kan anders, VO, @onderwijshka
  10. Roeline Jochemsen, CNS Basisschool Cavaljé, Ede, PO @Rjoch
  11. Timon Arentsen, CNS Basisschool Cavaljé, Ede, PO
  12. Adriënne de Kock,Effent, VO, @AdriennedeKock
  13. Marlies Schoonen, Notre Dame des Anges, Ubbergen, VO, @MarliesSchoonen
  14. Ankie Cuijpers, Mondriaan College, Oss, VO,  @acuijpers 
  15.  
  16. Marga Geut, CNS Basisschool Cavaljé, Ede, PO
  17. Maaike Jonker, CNS Basisschool Cavaljé, Ede, PO
  18. Gerard Jansen, Mariaschool Boven-Leeuwen, PO 
  19. Anky Westerik, CNS Basisschool Cavaljé, Ede, PO
  20. Paul Hulshoff, Saltoschool de Hasselbraam, Eindhoven, PO, @BSdeHasselbraam @PaulHulshoff
  21. Femke Peters, Saltoschool de Hasselbraam, Eindhoven, PO, @BSdeHasselbraam
  22. Ronald Heidanus, Brederocollege, Breda, V(S)O, @ronaldheidanus 
  23. Hans Miegielsen, INOS, Breda, (PO) 
  24. Marijke Kaatee, Onderwijs en Taaladvies, Amsterdam, PO en VO @MarijkeKaatee
  25. Antoine van Dinter, Varendonck-College, Asten, VO, @ahcvandinter
  26. Frans Droog, Wolfert Lyceum, VO, @FransDroog  
  27. Dirk de Vries, CNS Ede PO, @ictdirk 
  28. Marion Janssen, saltoschool de HobbitsteeEindhoven PO @marionjanssen
  29. Sia Vogel, Hogeschool Rotterdam, HBO @siavogel 
  30. Aukje Meens, Fontys PABO Tilburg, HBO, @aukjemeens 
  31. Ineke Koolmees CNS Basisschool Cavaljé, Ede, PO
  32. Rhea Flohr, SG het plein (VO)
  33. René Rijpert, Kbs Jacinta en Kbs De Burchtgaarde Breda, PO
  34. vul naam in, en naam school en type school (PO/VO/MBO/HBO)

 

Comments (2)

mwjcma said

at 12:35 pm on Jun 4, 2012

29. Joke Arts is verhinderd

Marcel Kesselring said

at 10:28 am on Jun 5, 2012

@mwjcma jammer volgende keer beter!

You don't have permission to comment on this page.